Zvezda PREJAKA za Dinamo 5:0 (3:0)

Fudbaleri Dinama iz Vranja ubedljivo su poraženi su od Crvene Zvezde u Beogradu rezultatom 5:0, u šesnaestini finala Kupa Srbije.

Izabranici Dragana Antića pružili su ozbiljan otpor u prvih 20 minuta igre, ali u nastavku meča Zvezda je pokazala zbog čega je lider na superligaškoj tabeli.

Vranjanci su krenuli agresivno i zapretili već u 11. minutu preko Stevanovića koji je šutirao pored gola.

Crveno-beli dolaze do vođstva u 25. minutu golom Adžića, koji iz slobodnog udarca sa 20 metara pogađa mrežu.

U finišu prvog poluvremena domaćini su duplirali prednost, pogotkom Pešića u 44. minutu, a samo dva minuta kasnije Pešić asistira Adžiću za 3:0.

U 60. minutu viđena je preslikana akcija kao kod prethodnog pogotka.

Odbrana Dinama bila je nemoćna protiv dobro raspoloženog Adžića koji se po treći put upisuje u listu strelaca.

Srnić stavlja tačku na meč u 76. minutu i konačnih 5:0.