STEVANOVIĆ: Bod u TOPOLI kao KUĆA

Dragan Antić, trener i predsednik fudbalskog kluba Dinama iz Vranja, ističe da je utakmica u Bačkoj Topoli, koja je završena rezultatom 0:0, bila veoma teška i neizvesna do samog kraja.

Domaćin je odigrao jako dobro, pre svega u prvom poluvremenu kada je mogao da dođe i do pobede. U drugom delu igre bolje smo zaigrali, imali nekoliko šansi, tako da je rezultat pravedan“, rekao je Antić.

RETROVIZOR:

„Uoči meča sa Slobodom četvorica igrača su bila suspendovana, jer se nisu pridržavali pravila. Utakmicu su pratili sa tribina. Mlađan Stevanović je jedan od njih. Jednostavno, mora da se poštuje red i disciplina. Ukoliko se to ne promeni pojedinci će leteti iz kluba. Već od sledeće nedelje nameravam da priključim nekoliko igrača iz omladinske škole“, istakao je Antić

Fudbaler Mlađan Stevanović ističe da je podela bodova najrealniji rezultat.

U prvom poluvremenu, protivnička ekipa je imala nekoliko dobrih prilika za vođstvo, koje nije uspela da iskoristi. U nastavku meča smo pružili bolju igru”, navodi Stevanović.

Dinamo je u poslednjih osam utakmica zabeležio šest pobeda, jedan poraz i remi, tako da je i dalje na liderskoj poziciji tabele.

APSOLUTNI HIT: Seoski pesnik i HIMNA ZA RECKA

Vranjski prvoligaš ima ukupno 19 bodova, dok je drugoplasiran Metalac sa utakmicom manje.

Naredno kolo se igra14. i 15. oktobra, a sastaće se: Teleoptik -TSC, Inđija-Radnički 1923, Sloboda - Novi Pazar, Temnić 1924- Sinđelić, Radnički - Jagodina, Proleter  - ČSK Pivara, Bežanija - Metalac, Dinamo – Budućnost.