Rukomet: Vranjanci jedva preko Lima

U 20. kolu Super «B» lige «Istok-Zapad», Vranje 1957 zabeležio je na svom parketu u Sportskoj hali tesnu pobedu nad ekipom Priboja rezultatom 27:25, poluvreme 17:12.

Prema igri domaćih rukometaša, posebno u drugom poluvremenu, malo je nedostajalo da gosti iz Priboja iznenade Vranjance, angažovanijom i hrabrijom igrom, kada su bili blizu da pristignu zaostatak od pet bodova u prvom delu igre.

Ipak, u finišu Vranje je uspelo da serijom od dva brza pogotka meč sa Pribojcima privedu kraju i zabeleže važan uspeh i nova dva boda u ovom šampionatu.

U timu domaćih rukometaša najefikasniji su bili Pavlović i Petrović sa po sedam golova, te Čolović sa šest i Jovanović sa pet pogodaka, dok su u timu gostiju najbolje pogađali Jevtović sa devet i Miković sa sedam golova.

Posle ovog kola, Vranjanci su izbili na sedmo mesto na tabeli sa 19 bodova.

U sledećem 21. kolu, Vranje 1957 je ponovo domaćin, ali ga očekuje težak i neizvestan meč sa liderom na tabeli, ekipom Radnički 1964 iz Kragujevca.

Najnovije vesti

Napadnut sajt Info Vranjskih »

Portal Info Vranjskih napadnut je u utorak oko 13 časova i nije radio naredna dva sata. Uspešnom akcijom naših veb maste...