Rukomet: Nesrećan poraz Vranjanaca

Rukometaši Vranja 1957 u 10. kolu Super "B" lige "Istok-Zapad" izgubili su na svom parketu od ekipe Radničkog 1964 iz Kragujevca rezultatom 32:33, poluvreme 18:17.

Vranjanci su tokom celog meča sa favorizovanim Kragujevčanima bili izjednačeni, na poluvremenu su bili u voćstvu, i kada je rezultat dva minuta pre kraja bio 31:31, u završnici su se bolje snašli gosti i obezbedili minimalnu pobedu.

Najefikasniji u timu Vranja 1957 bili su Čolović sa devet, Dimitrijević sa sedam i Bošković sa pet golova, dok su najbolji strelci u redovima Radničkog 1964 bili Medić sa 13 koji je poneo epitet najboljeg pojedinca susreta, i Stanojev sa osam pogodaka.

Posle ovog kola, Vranje 1957 je na osmom mestu na tabeli sa devet bodova.

U sledećem 11. kolu, Vranje 1957 očekuje najteže gostovanje jeseni, meč sa ekipom Hajduk Veljka u Negotinu koji je lider na tabeli sa 15 osvojenih bodova.