Prva liga: Novi poraz Dinama

Fudbaleri Dinama iz Vranja izgubili su u utakmici 9. kola Prve liga Srbije od Radničkog 1923 iz Kragujevca sa 2:0 (0:0).

Golove za domaću ekipu postigli su Mirić Marko u 47. minutu i Kovačević Stevan u 58. minutu igre.

Glavni sudija meča Živanović Miloš pokazao je četiri žuta kartona, jedan za ekipu Radničkog i tri za fudbalere Dinama.

Dinamo je na ovom gostovanju igrao bez svog kapitena Mlađana Stevanovića, dok je jedna od iskusnijih igrača Dimitrov Željko ušao tek u 53. minutu igre.

Ovo je peti uzastopni poraz Dinama u Prvoj ligi Srbije. Trenutni skor ekipa iz Vranje je osam poraza i jedna pobeda, i zauzimaju poslednje mesto na tabeli sa svega tri osvojena boda.