Prva futsal liga: Vranjanci redom gaze

Klub malog fudbala Vranje u zaostalom meču šestog kola Prve futsal lige savladao je na svom parketu ekipu Vintersport iz Niša rezultatom 4:1, poluvreme 1:0.

Vranjanci su bolju igru od rivala krunisali važnom pobedom kojom su ostali na vrhu tabele, kao jedini konkurenti lideru Novom Pazaru u borbi za titulu prvaka u srpskoj futsal eliti.

Golove za KMF Vranje postigli su Janjić u četvrtom minutu, N. Milosavljević u 26, D Tasić u 36. i M. Tasić u 39, minutu, dok je počasni pogodak za goste iz Niša postigao Krstić u 22. minutu.

Posle ovoog meča, KMF Vranje je i dalje na drugoj poziciji na tabeli sa 16 bodova.

U narednom osmom kolu, KMF Vranje gostuje ekipi FON u Beogradu, koja se nalazi na petom mestu na tabeli sa 10 osvojenih bodova.