Ponovo PORAZ Dinama

Fudbaleri Dinama iz Vranja izgubili su od ekipe iz Zemuna sa 3:2 (1:1) u 15. kolu Prve lige Srbije, koje je odigrano u ponedeljak.

Prvi gol na meču postigao je Željko Dimitrov u 22. minutu igre, ali je Nikola Ristović samo posle pet minuta igre izjednačio.

Dinamo je drugo poluvreme odlično otvorio i u 47. minutu igre, Dimitrov je ponovo zatresao mrežu ekipe iz Zemuna.

Ekipa iz prestonice uspela je da izjednači u 52. minutu igre golom Filipa Petrovića, a konačni rezultat postavio je Aleksandar Križan u 70. minutu igre.

Dinamo se nalazi na 17. mestu na tabeli Prve lige Srbije sa ukupno osvojenih 13 bodova iz 15 kola, sa negativnom gol razlikom minus 8.

Dinamo u 16. kolu Prve lige Srbije dočekuje ekipu Radničkog iz Sremske Mitrovica, a utakmica je zakazana za 21. novembar.

Ekipa Radničkog se nalazi na 14. mestu na tabeli sa svega četiri boda više od Vranjanaca.