POBEDA Dinama!

Fudbaleri Dinama pobedili su ekipu Železnčara iz Pančeva sa 3:1 (1:0), u 10. kolu Prve lige Srbije, koji je odigranu u nedelju u Vranju.

Golove za ekipu Dinama postiglu su Dejan Tumbas u 38. i u 78. minutu igre, i napadač Dinama Željko Dimitrov u 75. minutu igre. Golman Dinama postigao je autogol za konačni rezultat u 88. minutu igre.

Glavni sudija meča Nikola Đorđević pokazao je pet žutih kartano na meču, četiri za igrače Dinama i jedan za ekipu Zelezničara iz Pančeva.

Dinamo se i dalje nalazi na poslednjem mestu na tabeli Prve lige Srbije, sa ukupno osvojenih šest bodova, uz negativnu gol razliku -9.

Narednu utakmicu ekipa Dinama gostuje fudbalerima OFK Žarkovo, utakmica je zakazana za 17. oktobara.