NOVI PAD Dinama, Jagodina slavila u Vranju

Fudbaleri FK Dinama iz Vranja izugubili su na stadionu "Jumka" sa 1:0 od ekipe iz Jagodine, u 8. kolu Prve lige Srbije.

Vladimir Ilić, jedini strelac na meču, zatresao je mrežu u 28. minutu igre, nakon katastroflne rekacije odbrambenih igrača Dinama.

Sudija meča Bogdan Džaković podelio je igračima devet žutih kartona, pet igračima Dinama i četiri ekipi iz Jagodine.

Trener domaćih Dragan Antić Recko iskoristio je svih pet izmene, ali ni to nije pomogli ekipi Dinama da dođe do bodova.

- Jednostavno nismo dobro odigrali utakmicu. Žao mi je što su igrači Jagodine toliko stopirali igru u drugom poluvremenu ležeći po nekoliko minuta. U drugom poluvremenu nismo mogli da vidimo ni 20 minuta fudbala - rekao je na konferenciji za novinare nakon meča Antić.

Pored lošeg izadanja celokupnog tima Dinama, najviše se izdvojio najskuplji igrač tima Željko Dimitrov koji nije uspeo da dobije nijedan duel u vazduhu.

Popularni Dime odigrao je jednu od najgorih utakmica u dresu Dinama.