GKMF Vranje ostaje u eliti

Gradski klub malog fudbala Vranje u revanš meču baraža za popunu Prve futsal lige, savladao je u Bujanovcu domaći tim Zufo sa 4:2 i ostao u najelitnijem futsal rangu u zemlji.

Vranjanci su prvi meč u Vranju dobili rezultatom 5:2, pa sa dve pobede u baražu uspeli da ostanu članovi Prve futsal lige.

Utakmica u Bujanovcu, pred oko 800 navijača u Sportskoj hali "Mladost" koji su frenetično navijali za svoje ljubimce, nije dobro počela za Vranjance, jer je Dimitrijević brzo postigao gol i doveo svoj tim u vođstvo od 1:0.

Na 1:1 brzo je izjednačio Dodić, a Tasić je sa dva gola postavio konačan rezultat prvog poluvremena – 1:3.

U nastavku je do izražaja došlo veće iskustvo Vranjanaca koji su golom Nikolića povisili rezultat na 1:4, a konačan ishod – 2:4 rešio je Trojanović golom u finišu meča.

Posle utakmice, fudbaleri i članovi Uprave GKMF Vranje zajedno sa stotinak svojih navijača veselo su proslavili ostanak u prvoligaškom društvu.