Futsaleri stekli prednost u doigravanju

U prvom meču doigravanja za plasman u Prvu futsal ligu, GKMF Vranje pobedio je ekipu Zufo iz Bujanovca sa 5:2, poluvreme 3:0 i stekao lepu prednost pred revanš sa Bujanovčanima na njihovom parketu.

Pred oko hiljadu gledalaca, koji su frenetičnim, ali i korektnim navijanjem bodrili svoje ljubimce, Vranjanci su nadigrali solidne Bujanovčane i slavili golovima Dodića u 10. i 27. minutu, Trajkovića u 19. i 29. minutu i Stojkovića u 37. minutu, dok su pogotke za goste postigli Iseni u 22. i Ljevica u 39. minutu.

GKMF Vranje je u prvom poluvremenu već vodio sa 3:0, ali su gosti kao i domaćini u drugom delu igre postigli po dva pogotka, pa je rezultat prema očekivanju okončan pobedom Vranjanaca koji su pokazali da su iskusniji i kvalitetniji tim od gostiju iz Bujanovca.

Naredne subote, 11. maja, u Hali sportova u Bujanovcu Zufo i GKMF Vranje odigraće revanš meč, a u elitu će se plasirati tim koji ostvari dve pobede.

S. Kostić

Najnovije vesti

Napadnut sajt Info Vranjskih »

Portal Info Vranjskih napadnut je u utorak oko 13 časova i nije radio naredna dva sata. Uspešnom akcijom naših veb maste...