Futsal: Dobar pazar Pazaraca u Vranju

U revanč meču polufinala play of-a KMF Vranje je na svom parketu poražen od ekipe Novog Pazara rezultatom 3:5, poluvreme 1:1, pa će finalistu odlučiti “majstorica” u gradu na Jošanici.

Prvo poluvreme okončano je miroljubivim ishodom 1:1, jer su obe ekipe ušle oprezno u utakmicu, Pazarci su poveli golom Redžovića u 22. minutu, a izjednačio je Vranjanac Aleksić u 28. minutu.

U drugom delu susreta postignuto je šest golova, Pazarac Aleksić je ponovo doveo svoj tim u voćstvo golom u 42. minutu, na 1:3 povisio je Jovanović u 43, Vranjanac Aleksić je ponovo bio strelac za domaće u 44. minutu, na 2:4 povisio je Pazarac Trajković u 46, Stojanović je smanjio na 3:4 u 47, a konačan rezultat 3:5 postavio je Pazarac Milisavljević u 48. minutu.

Futsaleri Novog Pazara ovom pobedom revanširali su se Vranjancima za poraz na njihovom parketu i izborili “majstoricu” na svom “Pendiku”.