FUDBAL, PRVA LIGA: Dinamo - Mačva 2:4 (2:1)

U 28. kolu Prve fudbalske lige Srbije, šabačka Mačva je u Vranju savladala domaći Dinamo rezultatom 4:2 (2:1).

Iako je Dinamo na poluvremenu vodio sa 2:1, Šapčani su uspeli da u drugom poluvremenu postignu tri gola i tako dokažu da su zasluženo tokom većeg dela prvenstva lideri na tabeli.

Strelci za Dinamo bili su Mitić u 28 i Dimitrov u 43. minutu, a za Mačvane Gemović u 25, Lazarević u 48. iz jedanaesterca, Damnjanović u 85 i Obrovac u drugom minutu sudijske nadoknade.

Pošto je užička Sloboda poražena u Jagodini, FK Mačva je obezbedila plasman u Super ligu Srbije, ostvarivši san dug 65 godina.

U pretposlednjem 29. kolu, vranjski Dinamo gostovaće u nedelju 21. maja od 17 časova trećeplasiranoj Slobodi u Užicu.

Vranjanci su ranije obezbedili opstanak u Prvoj ligi.

Komentari

Recko svaku utakmicu namesta koju igra kuci a poneku i na stranu,svoje znanje iz Nemacke je preneo na ove prostore.Nasa deca su plakala kada su videli o cemu se radi.Zato nasi igraci ne mogu da nikad igraju fudbal,zaustavite ovog coveka na vreme,iz jedan.u dva i obrnuto,hiljade evra covek oktece a nije procitao ni dve knjige u zivotu,zalosno.

recko je u drugo poluvreme ubacio 2 omladinca iz vranje da igraju deca jer smo obezbedili opstanak jos pre 4 kola... miljan stajic (stoper/omladinac) je igrao od pocetak. nama rezultati nisu bitni sad, nek igraju mladi deca da vidimo ko ima potencijal za sledecu sezonu.. a i kako je to namestao svaku kuci kad mi nijednu nismo izgubili ??? daj boze ti svaku da nam namestis da nijednu ne izgubimo sledecu sezonu... covek da nije preuzeo klub mi bi sad bili zadnji

Nazalost srpski fudbal je odavno u teskom kriminalu,baš ih briga i za mlade i za stare fudbalere!

Tako je ali Dragan pruza od kad je obezbedio opstanak u ligu omladinci da se kale za prvu ligu.. Zadnjih 5 godina niko od omladinaca nije zaigrao za prvi tim jer su se borili do zadnjeg kola za opstanak ili ispadali. Dinamo je mozda zadnje par utakmice izgubio ali je dobio cetiri nova igraca iz svoje skole. Bravo Recko ne slusaj ovi prokletnici po grad sto nemaju drugu rabotu osim da sede po kafici, da igraju kladionicu i da pricaju o namestaljke

Najnovije vesti

Sedam decenija DINAMA »

Prva utakmica vranjskog “Dinama” odigrana je na današnji dan, pre tačno 72 godine. Prema dostupnim podacima, prva utakmi...