Dinamo pao u 90. minutu!

Vranjski Dinamo doneo je bod iz Beograda, jer je u subotu, u 11. kolu Prve lige odigrao nerešeno na gostovanju OFK Žarkovu2:2 (1:1).

Šta više, Vranjaci su imali peh da prime izjednačujući pogodak u 90. minutu, i to iz penala, i tako praktično izgube još dva boda.

Strelci su bili Nović u 6. i Saša Manić iz penala u 90. za Beograđane i Željko Dimitrov za Vranjance, najpre iz penala u 31. pa onda i u 47. minutu.

Posle ovog rezultata Dinamo više nije poslednji na tabeli PLS-a, jer ima sedam, bod više od poslednjeplasiranog Radnikog, ali i, u ovom trenutku, i utakmicu više.

NIV

Komentari

Šteta za Dinamo, glavu gore.
Rukometaši ponovo poraženi.

Gde glavu gore kada svi klubovi gube...

Gledao uživo utakmicu. Klasika kao što sam najavio, nameštena utakmica. Ceo stadion gledao. Žarkovo igralo sa 50% drugim timom. Daj pa svi poznajemo fudal. Iz X u X ili 3+,4+. Daj Recko smešno brate naš.Nema veze bod kao planina. Nekome bod nekome pun džep para

Kako te nije sramota da izjavis da je utakmica namestena? Momci su se borili kao lavovi i razocarani sto nisu uzeli sva tri boda, odrzali su cas fudbala Zarkovu...

Sudija svirao neüostojeci penal u 91. min, Spasic dobio crveni a bio cist faul nad njim, sudija ponistio gol u 95. min a vi kazete namesteno Hahahahahahahahah I boze... imate pregled utakmice pa neka svako sam proceni

Mo uživo gledali. Vi slušali Radio TV vranje, daj bre ljudi gde živite.

Drugar. Poništen gol Žarkova. Ja gledao ceo snimak. Znaci u produžetku pri rezultatu 2:2 ponište gol igrača koji je bio u ofsajdu.

Zarkovo je super ekipa,ova utakmica je namestena,gledao sam

Dinamo ako ne namesti utakmicu sa ovom smesnom ekipom ne moze da pobedi ni Vranjsku Banju, cak i pojedini bivsi igraci da se sad okupe tesko da bi sadasnji tim Dinama pobedio. Momci su tu gde jesu tudjom krivicom ko ih je doveo, nisu oni krivi. Klasa Zona.