ODBOJKA: JUNIORSKO PRVENSTVO SRBIJE – MOS LESKOVAC (m)

Juniori Mladosti najbolji

Spremni za državno prvenstvo: juniori OK MladostU konkurenciji pet ekipa juniori OK Mladost osvojili su prvo mesto, bez izgubljenog seta, i plasirli se među 10 najboljih ekipa u Srbiji.

Pored Vranjanaca u grupi su bile ekipe Juniora iz Bujanovca, Radana iz Lebana Toipličanina iz Prokuplja i Topličkih vitezova iz Kuršumlije.

Mladi odbojkaši Mladosti će putovati na finalni turnir za prvaka Srbije ukolko gradske vlasti imaju sluha i finasiraju njihov odlazak.

Za juniore OK Mladost nastupaju: Petar Živković, Milan Djorđević, Nemanja Radenković, Petar Radenković, Vukašin Tošić, Milan Nikolić, Djorđe Aleksić, Djorđe Tomić, Aleksandar Ristić, Bogdan Stošić, Dimitrije Stoiljković. Trener: Miodrag Miško Petrov.

ODBOJKA: JUNIORSKO PRVENSTVO SRBIJE – MOS LESKOVAC  (ž)

Pobede za plasman među 16 najboljih

Juniorke ŽOK Vranje, nakon dvostruke pobede nak konkurentkinjama iz Leskovca, zasluženo su se plasirale među 16 najboljih ekipa u Srbiji. Od ekipe koja sa neznatnim kadrovskim promenam igra u seniorskoj konkurenciji u Drugoj ligi „Istok“ očekuje se zapažen rezultat na državnom prvenstvu. Odbojkašice popur Pozdnjakove, Janjićeve, tamare i emilije Mihajlović, Pejkovićeve i druge pokazale su svoj kvalitet igarjući za klub, ali i na brojnim turnirima.

 

ŽOK DUBOČICA – ŽOK VRANjE 0:3

Mihajlovićeve briljirale

Po setovima: 14:25 ,22:25, 14:25.

Dubočica: Djorđevic J. Mihajlović, Krstić, Mitić, Kostić, Stanković, Dabić, Starčević, Ristović, E. Djorđević, Gorčić, A. Djorđević.

Vranje: S. Trajković, K.M. Trajković, Pozdnjakov, Marković, T. Mihajlović,  E. Mihajlović, Mikić, Pejković, Djorđević, Anđela Janjić, Adrijana Janjić, G. M. Trajković, Ivković.

Meč trajao 73 minuta.

 

ŽOK LESKOVAC - ŽOK VRANjE 1:3

Poznjakov bez premca

Po četvrtinama: 17:25, 25:23, 16:25, 22:25.

Leskovac: Janković, Milović, Mitrović, Pešić, Prokopović, Ranđelović, Jovanović, Vukadinović, Kostić, Kankaraš, Bubnjević, Stojanović.

Vranje: S. Trajković, Nedeljković, K. M. Trajković,. Pozdnjakov, Mihajlović,  T. Mihajlović, E. Mikić, Pejković, Djorđević, Anđela Janjić, Andrijana Janjić, G. M. Trajković.

MEDjUOKRUŽNA ODBOJKAŠKA LIGA (ž)

Odlična Janjićeva

ŽOK Vranje II - Surdulica 3:0

Po setovima: 25:12,25:18,25:12

Vranje II:
Petrović, Milica K. Trajković, Anđela Veličković, Mihajlović, Marković, Anđelija Veličković, Stojanović, Popović, Tamara Trajković, Janjić, Mišić, Milica G. Trajković.

Surdulica: Arizanović, Mišić, Trajković, Milić, Stojanović, Nikolić, Micić, Ivanović.

Sudije: Djorđević i Stanković (Vranje)

 


KADETSKO PRVENSTVO SRBIJE - MOS LESKOVAC

Moćne Vranjanke

ŽOK Vranje – ŽOK Surdulica 3:0

Po četvrtinama:  25:01, 25:13, 25:17.

Vranje: Janjić, Nedeljković, Milica G. Trajković, Marković, Tamara Mihajlović, Emilija Mihajlović, Veličković, Tamara Trajković, Petrović, Rangelov, Stojanović, Milica K. Trajković.

Surdulica: Radoičić, Mitić, Trajković, Milić, Stojanović, Nikolić, Micić, Stanković.

Sudija: Aleksić (Vranje).

Sajam Zaposljavanja